Konsultanci Lean Management pomogą Twojej firmie wspiąć się na następny poziom.

Jacek M. Brzeski, Ph.D.

Managing Director Europe

 

Jacek Brzeski jest założycielem Lean Vision. Jego ponad 20-letnie doświadczenie w pracy konsultanta i trenera obejmuje prowadzenie projektów doskonalących systemy produkcji dla firm w przemyśle samochodowym, spożywczym, elektronicznym, mechanicznym, włókienniczym, budowlanym, oraz kosmetycznym, a także w branżach związanych z usługami, dystrybucją i telekomunikacją.

W swojej karierze konsultanta przeprowadził kilkaset warsztatów i szkoleń. Prowadził także projekty wdrażające Lean Manufacturing w przedsiębiorstwach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jest twórcą programów szkoleniowych używanych przez wiele firm w TPM, SMED, 5S, Kaizen Blitz, Value Stream Mapping, Problem Solving, FMEA i innych narzędziach.

Posiada B.S. (magister) w Fizyce Stosowanej oraz Ph.D. (doktorat) w Mechanical Engineering z Yale University, gdzie wykładał inżynierię mechaniczną oraz naukę o materiałach. Przez pięć lat pracował w przemyśle w USA w firmach Echlin, Inc., Dana Corporation i A. W. Chesterton gdzie koordynował program Lean Manufacturing w kilkudziesięciu fabrykach.

Jest autorem wielu publikacji naukowych i w prasie businessowej. Włada biegle językiem angielskim.

James A. VanGieson, Jr.

Managing Director USA

Jim VanGieson ma ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w setkach fabryk i tysiącach procesów. Spędził 10 lat jako dyrektor fabryk oraz 12 lat na stanowiskach korporacyjnych wyższego szczebla. Był liderem transformacji Lean w firmach publicznych i prywatnych, wprowadzając programy ciągłego doskonalenia IMPACT w Dana Corporation. oraz UCGBS w United Components Inc.

Jim studiował Lean Manufacturing w Japonii w 1990 roku. Posiada certyfikaty z University of Kentucky oraz Dana University. Otrzymał MBA z Saint Francis University w Fort Wayne, Indiana. Jest certyfikowanym Six Sigma Black Beltem oraz opublikował 3 podręczniki szkolenia trenerów Lean: Kaizen Workshop Manual, 5S Manual and Implementation Process, IMPACT Specialists Toolkit.