Lean Vision oferuje usługi sprzedaży książek i kursów e-learning na stronie leanvision.com.pl oraz na stronie leanvision.com. Inne usługi informacyjne połączone ze stronami sprzedaży znajdują się pod adresami: lean.pl, leanvision.pl, ogólnie nazywanymi serwisem Lean Vision.

Korzystając z serwisu Lean Vision zgadzasz się na poniższe warunki:

COPYRIGHT

Cała zawartość serwisu Lean Vision, taka jak tekst, grafika, logo, obrazy, cyfrowe pliki do pobrania jest własnością Lean Vision i jest chroniona przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie. Kopiowanie materiałów bez pisemnej zgody Lean Vision jest zabronione.

REGULAMIN – KURSY E-LEARNING

Kursy e-learning składają się z materiałów szkoleniowych w formie slajdów i z egzaminu jednokrotnego wyboru. Po dokonaniu zakupu, zapewniamy dostęp do materiałów szkoleniowych przez wyznaczony okres czasu. Dostęp ten jest często blokowany w momencie rozpoczęciu egzaminu.

Po ukończeniu kursu wyślemy Ci certyfikat na podany w formularzu rejestracyjnym adres. W przypadku wyboru kursu z certyfikatem elektronicznym, będzie on udostępniony na twoim koncie od razu po ukończeniu kursu. Jeżeli nie zdasz testu, możesz wykupić egzamin poprawkowy nieograniczoną liczbę razy za dodatkową opłatą.

Jeśli nie spodoba Ci się kurs, możesz od niego odstąpić i otrzymasz zwrot wpłaty. Warunkiem odstąpienia jest nie rozpoczęcie egzaminu. Po rozpoczęciu testu, sprzedaż jest uznana jako ostateczna i zwrot nie ma w tym przypadku zastosowania.

Jeżeli korzystasz z naszej usługi e-learning, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie w tajemnicy swojego konta i hasła. Użytkownik zgadza się przyjąć odpowiedzialność za wszystkie czynności wykonywane w ramach swojego konta. Lean Vision zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług oraz rozwiązania kont.

Płatność za kursy można realizować kartą kredytową lub przelewem. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com.

REGULAMIN – SPRZEDAŻ KSIĄŻEK

Sklep sprzedaje własne opublikowane książki, ebooki oraz książki opublikowane przez inne organizacje. Książki wysyłane są listem priorytetowym w przeciągu 48 godzin od daty opłacenia zamówienia. Koszt przesyłki zawarty jest w cenie książki, chyba że zaznaczone inaczej. Płatność za książki można realizować kartą kredytową lub przelewem.

Jeśli nie spodoba Ci się zamówienie, po prostu zwróć je w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w nieużywanym stanie lub usunięcie plików elektronicznych z komputera. Lean Vision pokrywa koszty przesyłki zwrotnej. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Lean Vision szanuje własność intelektualną innych. Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, prosimy o kontakt na adres info@leanvision.com.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zaakceptowanie niniejszych Zasad Użytkowania jest równoznaczne ze zgodą na warunki zawarte w Polityce Prywatności.